Animatorzy

Weronika – absolwentka Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu w specjalności Trener siatkówki. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim Od 2007 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca, opiekun, animator biura podróży, instruktor kajakarstwa, pływania i siatkówki, animator zabaw dziecięcych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ania – absolwentka Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, w specjalności Trener pływania. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim. Od 2007 roku opracuje z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca, opiekun, animator biura podróży, instruktor Zumba, instruktor pływania, instruktor gimnastyki, instruktor aqua aerobiku oraz animator zabaw dziecięcych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Arek – absolwent Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu w specjalności Manager sportu oraz Organizacją imprez sportowych. Trener II klasy kajakarstwa oraz instruktor pływania, kierownik i opiekun wypoczynku dzieci i młodzieży, animator zabaw dziecięcych. Zajmuje się również prowadzeniem imprez okolicznościowych jako DJ, Wodzirej. Prowadzi imprezy firmowe i sportowe jako konferansjer i komentator.